W czerwcu zajęcia Muzosensorki odbywają się w 1 grupie w godz. 10.15 -11.00.
Zajęcia ,,Czas Dziecka" do końca czerwca odbywają się tylko we wtorki.

Zajęcia taneczne z P.Agatą Dąbrowską oraz zajęcia Moje Lego w tym sezonie kulturalnym (do końca czerwca br) nie będą się już odbywały.

Prosimy o terminowe dokonywanie opłat za zajęcia, do 10 dnia każdego miesiąca z góry, za dany miesiąc oraz o niedokonywanie przedpłat za zajęcia za kilka miesięcy naprzód.

Piknik nad Stawami Cietrzewia przy ul. Tomnickiej
23 czerwca  godz. 14.00-18.00Zapraszamy na występy wybranych sekcji Domu Kultury ,,Włochy", przygotowane z okazji zakończenia roku kulturalnego.

Zapraszamy do udziału w akcji ,,Lato w mieście". W tym roku przygotowaliśmy zajęcia animacyjne, plastyczne i ceramiczne dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
Zapisy przyjmujemy do 22 czerwca br. pod nr tel. 22 863-73-23.
Ilość miejsc ograniczona.

Znajdź lekturę na wakacje!
Już 22 czerwca od 16.00 do 18.00 spotkamy się na przedwakacyjnej wymianie książek w MiniMalu Domu Kultury „Włochy”.
Zasady są proste – przynieś książki, które już przeczytałeś i chciałbyś polecić innym (max. 5 sztuk, beletrystyka, literatura faktu, przewodniki, książki dla dzieci) znajdź im nowych właścicieli, a sam przygarnij inne tytuły dla siebie.

INFORMUJEMY:

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzony został nowy system zapisów na zajęcia.

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.