Na zajęciach uczestnicy poznają podstawowe kroki oraz elementy tanga argentyńskiego, które tańczone są na milongach ( wieczorkach z tangiem ). Panowie uczą się czytelnie i lekko prowadzić. Panie współtworzyć taniec, uzupełniając go ozdobnikami. Bazując na prostych połączeniach figur uczestnicy poznają improwizowany charakter tanga, bez konieczności odtwarzania schematów. Na pierwszych lekcjach duży nacisk położony zostanie na umiejętności budowania kontaktu w parze, prawidłowej sylwetce oraz elegancji poruszania się.

Poznawanie podstawowych figur i kroków baletowych  oraz  klasycznych technik tanecznych, kształtowanie estetyki ruchu przez  wyrabianie gibkości, zwinności, poczucia rytmu i muzykalności u dzieci  od 4 lat. Efektem prowadzonych zajęć jest przygotowanie spektaklu  baletowego.

Kształtujemy sylwetkę poprzez salsę i inne rytmy latynoamerykańskie.    Salsa i tańce latynoamerykańskie  angażują głównie biodra i brzuch, a  więc z tych miejsc pozbędziemy się tłuszczu, przy okazji wyszczuplimy  talię a  naszym ruchom z każdą lekcją będzie przybywać gracji.  Taniec  poprawia nastrój, ponieważ ruch zwiększa  wydzielanie endorfin –  hormonów szczęścia.

Przygotowanie do prezentacji tańców latynoamerykańskich i standardowych w choreografii tanecznej, wspólnej dla 4 i 8 par.
Zapraszamy dzieci od 5 do 12 lat.
Instruktor - Waldemar Wielgosz - jest sędzią tańca towarzyskiego, trenerem par tanecznych od klas E do S.

Są to zajęcia inspirowane latynoskimi rytmami, będące fuzją tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Zumba dla dzieci to połączenie Zumba Fitness czyli ćwiczeń w rytmach tańców latynoskich i nie tylko z treningiem mającym na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 zabawy i ruchu w tym samym czasie.

        PARTY DANCE (inaczej - taniec użytkowy lub taniec imprezowy) to zajęcia skierowane do osób, które w szybkim czasie chcą się nauczyć tańca „w parze”. Zajęcia obejmują: pracę nad koordynacją ruchową, naukę prostych kroków, kombinacji figur tanecznych, jak „prowadzić” partnerkę, jak „dać się poprowadzić” partnerowi.

Ten styl to połączenie różnych technik tanecznych i akrobatyki.
Charakteryzuje się szybkim tempem, dynamiką i ekspresją.