Podczas prób chórzyści będą pracować nad doskonaleniem emisji głosu i słuchu harmonicznego oraz przede wszystkim uczyć się pięknych utworów wielogłosowych z obszaru muzyki rozrywkowej i gospel. Wspólne śpiewanie, poszerzanie horyzontów i poszukiwanie nowych brzmień - wszystko to odnajdziecie w BLACK HEELS! Zapraszamy na przesłuchania!

Wiek: dorośli

Zajęcia: czwartek g. 19.00-21.00
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Instruktor: Kamil Jaros

Indywidualne zajęcia wokalne przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują ćwiczenia oddechowe, impostację głosu, ćwiczenia artykulacyjne i dykcyjne, wprawki wokalne, ćwiczenia intonacyjne kształtujące słuch, pracę z mikrofonem, pracę z repertuarem i interpretację piosenki.

Wiek: Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 10 - 30 lat
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować dwie dowolne piosenki (jedną po polsku, drugą po angielsku).

Zajęcia: Termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Kamil Jaros

Zapraszamy na casting do młodzieżowego Teatru Muzycznego "dramADA".
Projekt powstał we wrześniu 2013 roku na początku funkcjonując pod nazwą Warsztatu Musicalowego DRAMA, a od 2016 roku przekształcił się w amatorski Teatr Muzyczny „dramADA” działając na scenie ADY.
Do tej pory powstały dwa musicale, które są często wznawiane: "Chłopiec, który nie chciał dorosnąć" na motywach bajki Piotruś Pan oraz "Alicja w krainie czarów".
Podczas prób prowadzone są również zajęcia z wybitnymi instruktorami i artystami z zakresu aktorstwa, śpiewu, dykcji, emisji głosu i tańca. Zdobyte umiejętności są ogromnym doświadczeniem dla młodych aktorów, które mogą wykorzystać na scenie.

Wiek: dzieci, młodzież i dorośli

Zajęcia: (dodatkowe próby) czwartek g. 15.00-16.30
(gr. I) czwartek g. 16.30-18.30
(gr. II) piątek g. 15.00-17.00
Po zapisaniu się na zajęcia otrzymają Państwo wiadomość z terminem indywidualnych przesłuchań. Na przesłuchania proszę przygotować jedną piosenkę po polsku oraz wiersz lub fragment prozy.

Instruktor: Kamil Jaros

Zajęcia wokalno-ruchowe, rozwijające słuch, pamięć muzyczną, poczucie rytmu, estetyki i czystości dźwięku. Piosenki opracowane są na głosy i z podziałem na role tak, aby każdy miał szansę śpiewania w grupie i solo.

Wiek: BON BON MINI - 7-10 lat
BON BON - 10-15 lat

Zajęcia: BON BON MINI - poniedziałek i środa g. 17.00-18.00
BON BON - poniedziałek i środa g. 16.00-17.00

Zespół pod kierunkiem: Aliny Małachowskiej

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. W programie kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia  emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i  słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań  scenicznych.

Wiek: dorośli / seniorzy / młodzież i dzieci

Zajęcia: termin do uzgodnienia z instruktorem

Instruktor: Alina Małachowska