Spotkania wspierające rozwój sensomotoryczny niemowląt skierowane są do rodziców maluszków, które jeszcze nie chodzą. W trakcie zajęć nauczymy się jak wspierać niemowlę i mądrze towarzyszyć mu w odkrywaniu świata poprzez zabawy wspierające integrację zmysłów.

Wiek: niemowlęta od 4 miesiąca życia

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 13.30-14.15

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.  798 666 302

Zumba Kids jest to program dance-fitness przeznaczony wyłącznie dla dzieci. To połączenie podstawowych rytmów i ruchów ciała takich tańców jak: cumbia, salsa, merengue, reggaeton, hip hop. Dzieci uczą się tańca i choreografii do muzyki wielu kultur!

Wiek: dzieci 4-7 lat

Zajęcia: czwartek g. 18.30-19.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

Dzieci poprzez zabawę uczą się podstawowych elementów tańca i baletu, rozwijając się harmonijnie i wszechstronnie. Zajęcia te pozwalają na rozwój koordynacji, wzmacniają cały gorset mięśniowy, uczą naturalnej ekspresji, rozwijają kreatywność i umuzykalniają.

Wiek: dzieci 4-7 lat

Zajęcia: (gr. I) środa g. 16.30-17.15
(gr. II) środa g. 17.15-18.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

Zajęcia rytmiczno-taneczne adresowane są do dzieci w wieku 4-7 lat. Podstawowym założeniem naszych zajęć jest nauka poprzez zabawę i rozwijanie wyobraźni dzieci. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej i spontanicznej zabawy z ruchem, tańcem i piosenką. Podczas zajęć: uwrażliwiamy dziecko na dźwięk, rozwijamy jego wyobraźnię i koordynację ruchową, jak również uczymy jak rozróżniać instrumenty muzyczne.

Wiek: 4-7 lat

Zajęcia:  sobota g. 11.30-12.00

Zajęcia prowadzi Studio Tańca EMKA

Dzieci uczestniczą w spotkaniach samodzielnie. W programie przedpołudniowe zabawy ruchowo-sprawnościowe (rytmika, taniec). Około godziny 11.30 dzieci spożywają posiłek przyniesiony z domu. Później część zajęć edukacyjnych (czytanie bajek, język angielski, nauka o otaczającym nas świecie, zajęcia plastyczne).

Wiek: 3-5 lat

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 11.00-13.00

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.  798 666 302

Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dzieci w wieku 1-3 lat (z opiekunami) oraz dzieci w wieku 3-5 lat. Zajęcia przygotowują dzieci do łagodnego startu przedszkolnego, wzmacniają maluchy i pomagają w nabraniu pewności siebie. Młodsze dzieci uczestniczą w spotkaniach razem z opiekunami, jednak stopniowo przyzwyczajają się do samodzielnego działania, aby docelowo uczestniczyć w zajęciach bez opiekunów.

Wiek: 1-3 lat

Zajęcia: poniedziałek i środa g. 10.00-11.00

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.  798 666 302

Zajęcia muzyczno-taneczne, podczas których dzieci poznają podstawowe kroki taneczne, a za pomocą ćwiczeń gimnastyczno-tanecznych będą kształcić poczucie rytmu, koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację.
To również czas poświęcony na rozmowy o tańcu i jego historii; zapoznanie z różnymi rodzajami tańca, w tym polskimi tańcami narodowymi i strojami charakteryzującymi każdy z nich.
W trakcie zajęć będą wykorzystywane także instrumenty muzyczne oraz pomoce dydaktyczne obrazujące stroje i figury taneczne.

Wiek: 2,5-5 lat

Zajęcia: piątek g. 10.45-12.45

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel.  798 666 302

Urodziny dla dzieci w Kinie "Ada" to czysta przyjemność dla solenizanta, małych gości oraz rodziców.

Organizujemy świetną zabawę i opiekę.
Dla małych dzieci proponujemy zabawy plastyczne i muzyczne z animatorem. Starszym dzieciom dajemy więcej wolności - pozwólmy im by same wybierały muzykę i ulubione zabawy. Scenariusz imprez uzgadniamy zawsze indywidualnie z rodzicami. Do wspólnej zabawy zapraszamy dzieci od 6 roku życia.