Dzieci uczą się świata wszystkimi zmysłami - nauka języka obcego w tym wieku przebiega w ten sam, naturalny sposób. Na zajęciach, prowadzonych wyłącznie w języku angielskim, będziemy śpiewać, słuchać, opisywać, tańczyć, odgrywać scenki... czyli w skrócie- uczyć się poprzez zabawę.

Wiek: 3-5 lat
Zajęcia: wtorek g. 17.00-17.40

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia dzieci i młodzież. Zgłębiamy tutaj tajniki gry królewskiej oraz mile spędzamy czas przy szachownicy. Uczymy się przede wszystkim logicznego myślenia i sportowej rywalizacji.

Wiek: dzieci i młodzież

Zajęcia: czwartek g. 17.15-18.00

Instruktor: Magdalena Jaracz

Autorskie zajęcia, które łączą w sobie terapię logopedyczną z elementami logopedii medialnej, kultury żywego słowa, wystąpień publicznych czy emisji głosu. Celem jest nie tylko korygowanie wad wymowy czy poprawa dykcji ale również edukacja kulturalna w zakresie krzewienia kultury języka, pracy z tekstem literackim czy recytacji. Zajęcia są indywidualne, a treści dobrane do wieku uczestnika.

Wiek: dzieci, młodzież, dorośli

Zajęcia: indywidualne

Instruktor: Kamil Jaros

Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje.

Wiek: 5-6 lat

Zajęcia: czwartek g. 18.30-19.30

Zajęcia prowadzone przez Bricks4Kids

Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną “władzę” nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechanika, matematyka) obowiązujących w otaczającym ich świecie. Ale nie tylko.

Wiek: 7-9 lat

Zajęcia: piątek g. 18.00-19.00

Zajęcia prowadzone przez Bricks4Kids