27 maja zapraszamy do Parku Kombatantów na PIKNIK nie tylko z KSIĄŻKĄ. W tym roku spotykamy się pod hasłem „taneczna majówka we Włochach”.
Na naszej scenie będziemy gościć Pawła Stasiaka z Zespołem „Papa D.”, Joszko Brodę i Dzieci z Brodą,  grupę wokalno-rozrywkową „Szafa-Gra” oraz najlepszego DJ muzyki lat 80-tych Hirka Wronę.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA dnia 13 maja br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
3 czerwca 2018 odbędzie się spektakl "Kolorowy śmietnik". W świecie wyrzuconych zabawek żyjących w śmietniku pojawia się nowa lalka - Helenka, której trudno pogodzić się z odrzuceniem.

Na najbliższą wyprzedaż garażową zapraszamy 27 maja wyjątkowo do Parku Kombatantów. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Zapraszamy na wernisaż prac plastycznych Pana Pawła Czajkowskiego w dniu 7 kwietnia o godzinie 16.00.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.